Merkez (Beşiktaş): 0(212) 201 10 01
Şube (Ataşehir): 0(216) 573 66 26
GSM: 0(532) 772 17 34

Açelya Evden Eve Nakliyat uzun yıllar süren bilgi ve tecrübesiyle kesintisiz olarak nakliye işlerinizi büyük bir özenle,zamanında ve profesyonellikle gerçekleştirmektedir. .Geniş bir referans’a sahip olan firmamız Ofis- Büro Taşımacığı , Banka Taşımacığı , Fuar Taşımacığı , Evden Eve Nakliye işlerinizi büyük bir özenle yapmaktadır.Bizim için en önemlisi sizin memnuniyetinizdir.

Güvenilir Nakliyat

Maltepe merkez olmak üzere aralıksız olarak ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, piyano gibi değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız. Açelya Evden Eve Nakliyat, sektöründe geride bıraktığımız zaman diliminde birçok hizmeti başarıyla tamamlamıştır.

Kaliteli ve İstikrarlı

Açelya Evden Eve Nakliyat başarısındaki en büyük etken olarak müşterine sunduğu hizmetlerin kalitesine ve sürekliliğine bağlayarak bu çizgide faaliyetlerini sürdürmektedir.

  • VİZYONUMUZ
    Açelya Nakliyat Açelya Nakliyat olarak, 1979 yılından başlayan yolculuğumuzda evden eve nakliyat,fuar ve ofis taşımacılığı ile sektörde bilinen ve güvenilen marka olmanın gururunu yaşıyoruz.Hedefimiz verdiğimiz hizmetlerle müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitemizi daha da arttırarak sektörün lider firması olmaktır.
  • MİSYONUMUZ
    Açelya Nakliyat Müşterilerimizn Açelya Nakliyat ile iletişime geçtiği ilk dakikadan,evlerinin ofislerinin ve ya değerli eşyalarının güvenle,özenle taşınarak görevimizin tamamlandığı dakikaya kadarki süreçte içlerinin rahat huzurlu ve de sorunsuz bir süreç geçirmelerini sağlamaktır.İşimize gösterdiğimiz özen ve saygı müşterilerimizn memnuniyeti ve taşındıkları adreste eski adreslerindeki sıcaklığı yaşamaları içindir.