Merkez (Beşiktaş): 0(212) 201 10 01
Şube (Ataşehir): 0(216) 573 66 26
GSM: 0(532) 772 17 34
 • Evden Eve Nakliyat
  Evden Eve Nakliyat

  Açelya Evden Eve Nakliyat olarak tüm parça ürün ve eşyalarınızı haftalık ve günlük olarak gerçekleşen seferlerimiz ile bulunduğunuz adresten teslim alıp göndermeyi arzuladığınız adrese sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz. Firma olarak hacmi büyük olan parça eşyalarınızı gerekli tüm taşıma kuralları çerçevesinde muhafaza etmekteyiz.Taşıma süreci esnasında ürünlerinize gelebilecek her türlü zarardan firmamız sorumlu olacaktır.

  DAHA FAZLASI
 • Şehirler Arası Nakliyat
  Şehirler Arası Nakliyat

  Açelya Nakliyat Şehirlerarası Taşımacılık hizmetiyle yollar ne kadar uzun ve zorlu olursa olsun,adresinizden teslim aldığı eşyalarınızın özel,sarsılmaz ambalaj ve korumalı profesyonel paketleme ile zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır.

  DAHA FAZLASI
 • Ambalajlama
  Ambalajlama

  Evden eve nakliyatın en önemli hususlarından biriside paketlemedir.Çünkü özenerek ve itinayla yapılmış paketlemeler sayesinde tüm eşyalarınız hasar görmeden sağlamca ve sorunsuz taşınır. Açelya Evden Eve Nakliyat, paketlemede en iyi ambalaj, kutu ve kağıt vs.. malzemelerini kullanmaktadır, özel ithal malzemeler ile paketleme yapan firmamız kesinlikle tozlu ve kokulu battaniyelerle eşyalarınızı sarmaz.

  DAHA FAZLASI
 • Fuar Taşımacılığı
  Fuar Taşımacılığı

  Açelya Evden Eve Nakliyat, Fuar Taşımacılığı hizmetiyle firmanızın fuar, kongre, seminer, tanıtım vb. gibi organizasyonlarında sizler nerede olursanız olunuz Açelya Evden Eve Nakliyat kalite ve deneyimiyle sizleri tam ve zamanında profesyonel ekibiyle, organizasyonun bir parçası olarak ve de organizasyonun her aşamasını üstlenerek hizmetlerini sürdürmektedir.

  DAHA FAZLASI
 • Ofis - Büro Taşımacılığı
  Ofis - Büro Taşımacılığı

  Açelya Evden Eve Nakliyat; Ofis ve Büro taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir ofis,büro taşımacılığı sunmaktadır. Ofis ve Büro tasımacılığında değer taşıyan tüm özel ekipmanlar,evraklar,dijital cihazlar için özel paketleme ile kaybolmamalarını ve karışmamalarını sağlayan profesyonel yöntemlerle taşınmaktadır.

  DAHA FAZLASI
 • Kargo-Parça Eşya Nakliyat
  Kargo-Parça Eşya Nakliyat

  Açelya Evden Eve Nakliyat olarak tüm parça ürün ve eşyalarınızı haftalık ve günlük olarak gerçekleşen seferlerimiz ile bulunduğunuz adresten teslim alıp göndermeyi arzuladığınız adrese sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz. Firma olarak hacmi büyük olan parça eşyalarınızı gerekli tüm taşıma kuralları çerçevesinde muhafaza etmekteyiz.

  DAHA FAZLASI
 • Depolama
  Depolama

  Firmamız bildirmiş olduğunuz depolanacak eşyalarınızı, yıllardır bu hizmeti veren profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından evinizden veya işyerinizden özel depolama için belirlenen ambalaj malzemeleri ile paketleterek aldırır. Sizlerin denetiminde güvenle ve özenle araçlarımıza yüklenen eşyalarınız güvenlik kameraları ve çalışanları ile korunan Açelya Evden Eve Nakliyat depolarına götürülür.

  DAHA FAZLASI
 • Montaj - Demontaj
  Montaj - Demontaj

  Açelya Evden Eve Nakliyat olarak siz müşterilerimize montaj ve demontaj hizmetini hizmet kapsamında sunuyor,sizler yorulmadan ve de en ufak bir kaygı duymadan yeni yuvanıza eski evinizin sıcaklığını taşıyoruz.

  DAHA FAZLASI
 • Taşımacılık Sigortası
  Taşımacılık Sigortası

  Açelya Evden Eve Nakliyat müşterilerine sadece sigorta hizmeti sağlamakla kalmayıp, hasarın takibi, eksperle iletişim, sigorta şirketinin organize edilmesi, evrakların takibi ve hasarın müşteriye ödenmesine kadar geçen sürede sigortacılık hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca hasar dosyasında eksik bir evrak olmadığı takdirde zarar tutarı çok kısa bir sürede hasar sahiplerine...

  DAHA FAZLASI